Tire Böcek İlaçlama

Tire, İzmir’in güneydoğusunda yaklaşık 80 km uzaklıkta yer alan bir ilçesidir. Deniz seviyesinden yüksekliği 96 metre olan Tire’nin, Kuzeyinde Küçük Menderes Ovası ve Bayındır, doğusunda Ödemiş, batısında Selçuk ve Torbalı ilçeleri, güneyinde ise Aydın Dağları ve Aydın ili ile çevrelenir. “Yeşil Tire” olarak anılır, çünkü yemyeşildir. Dağlara doğru çıkıldıkça çok sayıda bitki türü bulunmaktadır. Dağ köylerinde oturanlar bu bitkileri rahatlıkla ayırt edebilirler.

İzmir’in tüm ilçelerinde ilaçlama yapan, İzmir ilaçlama şirketimizin olan İzmir Tire ilaçlama servisi her türlü haşere sorununa çözüm bulmakta ve en kısa zaman içerisinde sizleri bu sorundan kurtarmaktadır. Haşere ve kemirgen evlerde özellikle iş yerlerinde ciddi bir sorun olup bizlerin huzurunu kaçırmaktadır. Bu sorunla başa çıkabilmek görüldüğü kadar basit değildir. Bu işi yapan profesyonel şirketler olduğu gibi kabaca tabir ettiğimiz merdiven altı işletmeler de bulunmaktadır. Buna dikkat etmeli, güvenmediğimiz ve araştırmadığımız bir şirkete ilaçlama yaptırmamalıyız.

Tire Böcek İlaçlama İzmir’in Tire ilçesinde faaliyet göstermekte olan profesyonel anlamda hizmet veren bir firmadır. Kendisinden her zaman gizli bir cennet olarak bahsedilen Tire, Akdeniz ikliminin genel özelliklerini barındırır. Tire’de yeşilliğin büyük bir kısmını bozulmuş ormanlar ve makiler oluşturmaktadırlar. Tire’de özellikle yazları sıcaklıklar çok ciddi artışlara uğrar. Termometrelerdeki dereceler 40 derecenin üzerine çıkabilmektedir. Böylesine yüksek sıcaklıklar ormanlarda ve maki bitki örtüsünde yaşayan böcek ve haşereleri şehre yakın yerleri istila ederek kendilerine mesken aramaya yöneltmektedir. Yaşanan bu istilalardan özellikle çiftçilikle uğraşan üretici ve tarım sektörü çalışanları yaşanan durumdan rahatsızlık duymaktadırlar. Sadece çiftçiler ve tarım üreticileri değil tüm Tire halkı ve İzmir halkı Tire böcek ilaçlama servisimizden alacakları kaliteli ve profesyonel hizmetle rahatsızlıklarını giderebilmektedirler.

Tire’de Görülen Böcek Türleri

Tire’de Görülen Böcek Türleri özellikle kırsal kesimdeki insanları bunaltmış durumdadır. Tarım yapılan alanlar ve bağ-bahçe benzeri yerlerde görülen böcek, haşere ve kemirgen türü zararlılar çiftçileri canlarından bezdirmiştir. Özellikle tarlada ekili olan bitkilerin köklerine ve yapraklarına zarar veren danaburnu, çekirge, salyangoz, tarla faresi gibi haşere türleri buralara yerleşmektedir. Tire sınırları içinde özellikle kırsal kesimde görülen bu tür böcek ve haşere ile bireysel mücadele mümkün mümkün görünmemektedir. En önemlisi içeriğinde ne olduğunu bilmediğiniz çeşitli kimyasal maddeler ile ekinlerinizi ilaçlamak yapacağınız son şey dahi olmamalıdır. Kesin ve kalıcı çözüm için mutlaka ilaçlama Tire böcek İlaçlama firmamızla iletişime geçiniz.

Tarla Faresi İlaçlama

Tarla Faresi İlaçlama yöntemi fareleri evde kapanla yakalamaya benzemez. Çünkü tarla faresinin diğer farelerle arasında ciddi ve gözle görülür farklılıklar vardır. Genellikle tarla farelerinin boyu 12 ila 16 santimetreye kadar çıkabilmektedir. Tarla fareleri mesken olarak ekili dikili tarlaların yoğun olduğu yerleri seçerler. Bitki köklerini emerek beslenen tarla farelerinin tek zararları elbette bu değildir. Bitki köklerini emerek zarar veren tarla fareleri sağlam ürünlerinde kalitesini düşürmekte ve lezzetini bozmaktadır. En az diğer fareler kadar hızlı üremektedirler. Tire böcek ilaçlama firması fare istasyonu kurarak tarla farelerinden kesin olarak kurtulma garantisi veriyor. Ayrıntılı bilgi için 7/24 aktif olan hattımız arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir