Hakkımızda

İzmir böcek ilaçlama şirketimiz, İzmir ilinde ve tüm ilçelerinde bulunan şubeleri ile günün her saati böcek ilaçlama ve kemirgen ilaçlama alanında hizmet vermektedir. Şirket bünyemizde çalışan ziraat mühendislerimiz tarafından özel olarak hazırlanan ilaçlarımız, Sağlık Bakanlığı onaylı olup insan sağlığı için zararsız fakat haşereler için çok etkili ilaçlardır.

İlaçlama şirketimiz, böcek ve kemirgen ilaçlamalarında semt ayrımı gözetmeksizin her semte ekonomik fiyatlarla hizmet sunmakta olup, böcek ilaçlama fiyatlarını ilaçlama yapılacak mekanın m2’sine göre belirlemektedir. İzmir ilaçlama şirketi, İzmir’in her ilçesinde servisleri bulunmakta olup müşterilerine en hızlı şekilde ilaçlama uygulaması sağlamaktadır.

İzmir ilaçlama şirketi olarak, Çeşme, Bornova, Seferihisar, Foça, Çiğli, Kiraz, Gaziemir, Karşıyaka, Tire, Ödemiş, Buca, Karaburun, Alsancak, Urla, Aliağa, Beydağ, Dikili, Selçuk, Kemalpaşa, Konak, Bergama, Balçova, Bayındır, Menemen, Narlıdere, Menderes, Kınık, Torbalı ilçelerinde uzman ve deneyimli ekipleri ile müşterilerinin istediği gün ve saatte ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Ev ve işyerlerinizde haşerelerden kurtulmak için İzmir ilinin tüm ilçelerinde ilaçlama şubeleri bulunan İzmir ilaçlama şirketimizden günün her saati ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir