Güzelbahçe Böcek İlaçlama

Güzelbahçe, İzmir’in yarımada denilen bölgesinde bulunan şirin bir görüntüye sahip doğal güzelliklerini görmek için bölgeye yaz aylarında oldukça turist alan bir ilçedir. Çevresinde; Urla, Seferihisar, Narlıdere ve Ege Denizine kıyısı bulunmaktadır. Balık konusunda gelişmiş olan ilçe sınırları içinde çok sayıda kişinin ziyaret ettiği büyük bir balık pazarıda bulunmaktadır.


İlaçlama şirketi olarak on yılı aşkın süredir il genelinde hizmet veren İzmir ilaçlama şirketi olarak bölge genelinden gelen yoğun haşere şikâyetlerine yerinde anında hizmet verebilmek için Güzelbahçe ilaçlama timleri ile yardımcı olmaktayız.  İlaçlama servisinin ulaştığı alanlar; Küçükyaka,  Merkez, Çamlı Köyü, Çamtepe, Yaka, Siteler, Payamlı, Maltepe, Çamlıçay, Kahramandere, Yalı, Çelebi, Yelki, Atatürk ve tüm ilçeye bağlı olan köylerde, mahallerde Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ile hizmet vermekteyiz.

Güzelbahçe İlaçlama Servisi


İzmir ilaçlama şirketi, İzmir’in tüm ilçelerinde olduğu gibi Güzelbahçe’ye ilaçlama hizmeti vermektedir. İzmir ilaçlamanın Güzelbahçe ilaçlama servisi, her tür haşere ve kemirgen sorunu ile ilgilenip sizleri bu sorunlardan kurtarmaktadır.


İzmir ilaçlama firması, kapalı açık alan fark etmeksizin her mekânı yurt dışından gelen, sağlık bakanlığından onaylı ilaçlarımızla ve eğitimli elemanlarımızla kaliteden ödün vermeden, uygun maliyetlerle ilaçlama yapmaktadır. İlaçlama firmamıza günün her saati ulaşabilir ve aklınızdaki soruları sorabilirsiniz. Bunun için özel olarak kurulan çağrı merkezi ekibimiz böcek ilaçlama ve kemirgen ilaçlama hakkında özel eğitimlerden geçirilmiştir ve yılların deneyimine sahiptirler.


Halı böceği, deri böceği, kalorifer böceği, hamam böceği, gümüş böceği, kulağakaçan, danaburnu, pire, bit, tahtakurusu, akar, bitki biti, çiyan, yılan, akrep, kırkayak, fare, salyangoz, kertenkele, örümcek ve bit gibi haşerelerden kurtulmak için Güzelbahçe böcek ilaçlama ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


Sadece ev, daire, işyeri ofis gibi yaşam alanlarında değil; ortak kullanım alanı olan bina, apartman, alışveriş merkezi, cami, okul, hastane, otel, restaurant gibi alanlarda da bulaşıcı hastalıklardan sizleri korumak amacı ile uygulama yapmaktayız. Ayrıca gemi ilaçlama, araba ilaçlama, kamyon, otobüs ilaçlama ve tır ilaçlama gibi araç ilaçlama hizmetlerimiz ile 7/24 ziraat mühendislerimiz ile Güzelbahçe böcek ilaçlama sizleri korumak için çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir