Gaziemir Böcek İlaçlama

Eski ismi Seydiköy olan Gaziemir 1926 yılında belediye olmuş ve günümüze kadar hızlı bir değişim ve gelişim göstermiştir. İzmir’ in otuz ilçesinden biridir. Kuzey ve doğusunda Buca, batı ve kuzeybatısında Konak, güneyinde de Menderes ile çevrilidir. Gaziemir, İzmir’in merkezindeki Çatalkaya Dağı’nın eteğinde yer almaktadır.


İzmir ilaçlama şirketinin Gaziemir’de bulunan Gaziemir böcek ilaçlama servisi hepimizin sorunu olan haşere ve kemirgen sorununa çözüm bulmaktadır. İzmir ilaçlama şirketi olarak yıllara dayanan tecrübesi, yurt dışından gelen sağlık bakanlığından onaylı ilaçları ve eğitimli ilaçlama elemanları ile siz müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktadır.
İzmir ilaçlama firması ile çalışmak bir ayrıcalıktır. İlaçlama firmamız açık ve kapalı tüm mekânları ilaçlamaktadır. Siz de eviniz veya iş yerinizdeki haşere ve kemirgenlerden kurtulmak istiyorsanız İzmir ilaçlama şirketini arayın. Bizlere 7/24 saat ulaşabilir ve aklınızdakileri sorabilirsiniz. İlaçlama konusunda Gaziemir böcek ilaçlama timlerinin hizmet verdiği alanlar; ev, daire, apartman ilaçlama, bina, bodrum, kömürlük, çatı, iş yeri, ofis, fabrika, dershane, okul, yuva ilaçlama, alışveriş merkezi, cami, bakkal, market ilaçlama, dükkân, cafe, restaurant ilaçlama, hastane, güzellik salonu, kuaför, manav, araç ilaçlama, tarla, bahçe ilaçlama gibi tüm alanlarda özel uygulama şekilleri ile hizmet vermektedir.

Gaziemir İlaçlama Firması


Gaziemir ilaçlama bu bölgede yaşayan vatandaşlarımıza yaşam alanlarında huzur ve sağlıklı bir şekilde yaşayabilmeleri için tüm zararlı canlılara karşı koruma sağlamaktadır. Özellikle bu bölgede çok sık görülen çiyan, kırkayak, hamam böceği, tahtakurusu, güve, tatarcık, bit, pire, ağaç kurdu, kalorifer böceği, halı böceği, danaburnu, örümcek, fare, kakalak ve gümüş böceği gibi haşerelerin bulaştırdıkları salgınlardan korumaya çalışmaktadır.
İlaçlama konusunda tüm deneyimlere sahip olan Gaziemir böcek ilaçlama timleri ilaçlama yapmış olduğu bölgeye ve haşereye göre özel ilaçlar hazırlamaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı çalışan şirketimiz 365 gün sınırsız olarak zaman mekân ayırt etmeksizin sürekli olarak hizmet vermektedir


Gaziemir ilaçlama hizmet sunduğu bölgeler; Beyazevler, Aktepe, Emlakbankası Evleri, Dokuz Eylül, Emrez, Atıfbey, Binabşı Reşat Bey, Sevgi, Sarnıç, Kısık, Irmak, Gazi, Zafer, Yeşil ve Gazikent semtlerine bağlı olan tüm mahalle ve çevre köylerde 7/24 ilaçlama konusunda yardımcı olmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir