Çiğli Böcek İlaçlama

Çiğli, İzmir’in bir ilçesidir ve İzmir’e olan uzaklığı 17 km.dir. Çiğli ilçesinin bir belde ve bir köyü bulunmaktadır. Çiğlinin kuzeyinde Menemen, doğusunda Karşıyaka, güneyinde ve batısında Ege Denizi bulunmaktadır. İlçenin genel olarak bataklık ve sazlıklardan oluşması ve denize yakınlığı nedeniyle yeşil alanlara çok çiğ düşmesinden dolayı, ilk yerleşenler tarafından buraya “Çiğli” adı verildiği bilinmektedir.


İzmir ilaçlama şirketinin, İzmir’de bulunan tüm ilçelerde şubeleri olduğu gibi Çiğlide de şubesi bulunmaktadır. İzmir Çiğli ilaçlama servisi, her tür haşere ve kemirgen grubuna çözüm bulup bu sorunları ortadan kaldırmaktadır.
İzmir ilaçlama firması olarak kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden uygun maliyetlerle sizlere ilaçlama hizmeti bulunmaktadır. Bu ilaçlama hizmeti sonucunda ilaçlama elemanı gerekli olan tüm evrakları müşterilerimize vermektedir. İzmir ilaçlama firmasına günün her saati müşteri hizmetlerinden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Unutmayın ki İzmir ilaçlama firması size bir telefon kadar yakın.

Çiğli İlaçlama Şirketi

bocek ilaçlama

 Haşere ve böcek ilaçlama uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmelidir. Çiğli böcek ilaçlama şirketi olarak on yılı aşkın süredir faaliyet göstermiş olduğumuz sektörde gerek kullandığımız ilaçlar ile gerekse de yapılan doğru uygulamalarımız ile hiçbir sorun yaşamadık ve yaşatmadık. Çiğli böcek ilaçlama olarak kullanmış olduğumuz ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı olup insan sağlığına hiçbir şekilde zararı bulunmamaktadır.


Kullanmış olduğumuz ilaçlar ile hamam böceği, karafatma, kakalak, kalorifer böceği, pire, bit, güve, tatarcık, arı, karınca, sivrisinek, karasinek, akrep, çiyan, kırkayak, tahtakurusu, tahta kurdu, bitki biti, gümüş böceği, danaburnu, halı böceği, deri böceği, akar ve uyus böceği için insan sağlığını zararsız ilaçlar ile Çiğli ilaçlama 7/24 güvenilir hizmet sunmaktadır.


Çiğli ilaçlama şirketi olarak her türlü kapalı, açık ve araç ilaçlama hizmetleri tarafımızdan yapılmaktadır. Gemi ilaçlama işlemlerinden ticari araç ilaçlamaya ev ilaçlama işleminden bahçe ilaçlama hizmetlerine kadar profesyonel destek sağlamaktayız. Bina, apartman ilaçlama, kömürlük, bodrum ilaçlama, restaurant, otel ilaçlama, yuva, dershane, okul ilaçlama ve hastane ilaçlama gibi çok sayıda kişinin ortak kullanım alanlarını da oluşabilecek salgın hastalıklara karşı korumaktayız.


Çiğli ilaçlama; Balatçık, Büyükçiğli, Egekent, Harmandalı ve İstasyonaltı semtlerine bağlı olan tüm mahalle ve köylerde gelen şikâyetleri değerlendiren şirketimiz eğitimli ve deneyimli ilaçlama teknisyenlerimiz ile yasal olan uygulamalara bağlı kalarak yılın 365 günü sınırsız hizmet sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir