Çeşme Böcek İlaçlama

Ege bölgesinde bulunun, İzmir iline bağlı Çeşme ilçesi, İzmir’e 80 km uzaklıkta Anadolu’nun batıdaki en uç noktasıdır. Üç tarafı denizle çevrili Urla yarımadasının batıya uzanan kısmı Çeşme yarımadası olarak anılır. Çeşme’de dağların denize dik inmesi, görkemli doğal güzellikler ortaya çıkarmıştır. Arazi genellikle taşlık ve kayalık tepelerle kaplıdır. Tepelerin arasında küçük ovacıklar yer alır. Arazi çoğunlukla eğimlidir. Toprak yapısı çakıllı, kumlu, kireçlidir. Sayısız koyları, berrak denizi, güneşi, ince kumları, deniz içinde kaynayan kükürtlü suları, yarımadanın 29 km.yi bulan kıyıları boyunca dağılmıştır. Bu bölge gerek orman olması nedeni ile gerekse de kalabalık nüfusu nedeni ile beslenmek için insanların olduğu bölgelere akın eden haşerelerin neden çok yoğun olarak görülmesinin sebebidir.
Haşere ve kemirgenler insan hayatında var olan fakat zararları bulunan canlılardır. Zehirli ve zehirsiz olmak üzere ikiye ayrılan haşereler ölüme bile neden olabilir. Yaymış oldukları mikroplar nedeni ile ciddi sağlık sorunlarının oluşmasına neden olan zararlılar ile mücadele için kurulan Çeşme ilaçlama sizlere sürekli olarak hizmet vermektedir. Bu yüzden önlem almak ve çoğalmalarına engel olmak için ilaçlama yapılması gerekmektedir. Yapılan ilaçlama ile haşere ve kemirgenlerde bazen tam olarak istediğiniz sonucu alamazsınız. Tam anlamıyla sonuç almak istiyorsak işinde profesyonel bir şirkete ilaçlama yaptırmalıyız. İzmir Çeşme ilaçlama servisi olarak sizlere kesin çözüm sunan bir şirketiz.

Çeşme İlaçlama Servisi

bocek ilaçlama
Sektörde görülen çok sayıda şirket korsan olarak hizmet vermesinden dolayı düşük fiyatlara insan sağlığını tehlikeye atan ilaçlar ile hizmet vermektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı olarak çalışan Çeşme böcek ilaçlama ekibi ilçe genelinden gelen şikâyetleri uzman bir şekilde hazırlamış olduğu ilaçlar ile ortadan kaldırmaktadır.


En kaliteli hizmeti uygun ve garantili bir şekilde sunmak Çeşme böcek ilaçlama olarak bizim vazifemizdir. Bize 7/24 saat ulaşıp soru ve isteklerinizi yönlendirebilirsiniz. Yılın 365 günü; hamam böceği, kalorifer böceği, pire, bit, fare, akar, tahtakurusu, tahta kurdu, akrep, çiyan, kırkayak, örümcek, danaburnu halı böceği, deri böceği, kulağakaçan ve gümüş böceği gibi İzmir ilaçlama şirketleri arasında en çok şikâyet edilen haşerelerdir.


İlaçlama; 16 Eylül, Alaçatı, Altınkum, Altınyunus, Ardıç, Boyalık, Çakabey, Celal Bayar, Çiftlik, Çiftlikköy, Cumhuriyet, Dalyanköy, Ilıca, Mahmurbaba, Reisdere, İnönü, Sakarya, Yalı, Germiyan, Karaburun, Ovacık, Şifne, Yıldızburnu, Karaköy ve Paşaköy mahalle ve köylerinde bulunan tüm şikâyetlere Çeşme böcek ilaçlama timlerimiz anında hizmet sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir