Buca Böcek İlaçlama

Buca, İzmir ilinin metropol ilçelerinden biridir. Buca ayrıca İzmir’in en kalabalık ilçelerindendir. İzmir’e olan uzaklığı 9km.dir. Kuzeyinde Bornova, kuzeydoğusunda Kemalpaşa, batısında Karabağlar ve Gaziemir, güneyinde Torbalı ve Menderes bulunmaktadır. Doğal güzellikleri ve merkeze yakınlığı nedeni ile oldukça kişi tarafından tercih edilen bir bölgedir. Yoğun nüfusu çok sayıda haşerenin bu bölgeye geçiş sağlamasına neden olmaktadır.


İzmir ilaçlama firmasının Buca’ya olan Buca böcek ilaçlama servisi, her türlü haşere ve kemirgen sorununa çözüm bularak sizlere yardımcı olacaktır. İlaçlama firmamız açık kapalı alan gözetmeksizin her mekânı ilaçlar. Profesyonel ekibimiz il genelinde oluşturmuş olduğu gezici tümler sayesinden her bölgede özel ekipmanları ile yılın 365 günü hizmet vermektedir. Daire ilaçlama, ev, bina, apartman, iş yeri, ofis ilaçlama, fabrika, alışveriş merkezi, hastane, güzellik salonu, market ilaçlama, bakkal, bahçe ilaçlama, park, tarla, araç ilaçlama, okul, dershane, yuva, restaurant, otel ve cafe ilaçlama hizmetleri ile her alana uygun çalışmalarını sürdürmektedir.

Buca İlaçlama Şirketi

bocek ilaçlama

İzmir ilaçlama şirketi, insan ve çevreye zarar vermeyen ilaçlarıyla ilaçlamalarınızı yapar. Kaliteden ödün vermeden uygun maliyetlerle sizlere hizmet sunan İzmir ilaçlama firması gerekli olan tüm evrakları da müşterilerimize vermektedir. İlaçlama firmamıza ulaşmak için 7/24 bizi arayabilir ve müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, fare yemleri, karıncalar için özel hazırlanan sıkılaştırılmış toz ilaçlar ve jel ilaçlama yöntemleri ile tüm haşerelerden garantili bir şekilde kurtulmanızı sağlamaktayız.


Buca böcek ilaçlama ekibi olarak haşere şikâyeti alınan bölgeler; Buca merkez, Evka 1, İşçievleri, Kaynaklar, Şirinyer ve ilçe geneline bağlı olan tüm mahalle ve köylerden gelen talepleri uzman ekiplerimiz ile değerlendirilerek uygulama şeklini belirlemekteyiz.


Bölge genelinde kurmuş olduğumuz ilaçlama servisleri ile çok sayıda kişiye daha hızlı bir şekilde müdahale edebilmekteyiz. Buca ilaçlama şirketi olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz profesyonel hizmet ile Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı olarak çalışan şirketimizin kullanmış olduğu ilaçlar kesinlikle koku, iz ya da leke bırakmaz.


İlaçlama yaptığımız haşere ve kemirgenler; karafatma, karasinek, karınca, kene, kertenkele, kırkayak, kulağakaçan, hamam böceği, örümcek, pire, tahtakurdu, sivrisinek, salyangoz, tahtakurusu, tatarcık, uyuz böceği, tesbih böceği, yılan, kalorifer böceği, akar, akrep, arı, bit, çıyan çekirge, fare, danaburnu, gümüş böceği, güve, halı böceği gibi çok sayıda haşere için özel hazırlamış olduğumuz ilaçlar ile çözüm sağlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir