Bayraklı Böcek İlaçlama

Bayraklı bölge itibari ile oldukça önem taşımaktadır. 2008 yılına kadar kadar ilçe bile olmayan bu güzel kent çok eski çağlara ev sahipliği yapmış ve MÖ 3000 yıllarda çok sayıda insanın yerleşim alanı olarak kullanıldığı günümüzde kanıtlanmıştır.  Çok eski zamanlara ev sahipliği yapan Bayraklı bölgesi genelinde başlıca sorun haşere ve kemirgenlerdir. İnsan sağlığını tehlikeye atan kimi zararlılar yaymış oldukları mikroplar ile salgın hastalıkların oluşmasına neden olurken bazıları ise yapı itibari ile bünyelerinde bulunan zehirleri ile insanları sokarak oldukça ciddi zararlar verebilmektedir. Tüm bu zararların oluşmasını engellemek için İzmir ilaçlama şirketi olarak bu bölgede rahatlıkla hizmet verebilmek için Bayraklı böcek ilaçlama ekibini sizlere sunmaktayız.


Gezindikleri bölgeler nedeni ile bünyelerinde taşımış oldukları mikropları yaşam alanlarımıza girerek istedikleri her bölgeye bırakabilen haşereler çok kısa sürede çoğaldıkları için ciddi tehlike arz etmektedirler. Bayraklı böcek ilaçlama servisi olarak ilçe genelinde tüm bölgelerde açık veya kapalı tüm alanlarda son teknoloji ilaçlama aletleri ile haftanın 7 günü 24 saat hiç durmadan sorunlara çözüm ortaklığı yaşmaktayız.

Bayraklı İlaçlama Şirketi

bocek ilaçlama

 İşimizin bilincindeyiz ve müşterilerimizin kullanmış olduğumuz ilaçlardan da zarar görmemeleri için Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı olarak çalışmaktayız. Yaşama alanlarımızı bu tehlikeli canlılardan profesyonel olarak kurtulmak için Bayraklı böcek ilaçlama şirketimiz ile irtibat numaralarından iletişime geçebilirisiniz.


Kalorifer böceği, kakalak, akrep, kene, sivrisinek, hamam böceği, akar, tahta kurdu, fare, bit, pire, tahtakurusu, danaburnu, halı böceği, deri böceği ve gümüş böceği gibi çok sayıda haşere bu bölgede sıklıkla görülmektedir. Bayraklı ilaçlama olarak İzmir bölgesinde çok sık görülen bu haşereler karşı özel olarak hazırlamış olduğu ilaçlar ve uygulama teknikleri ile garantili çözüm oluşturmaktadır.
İzmir ilaçlama şirketi olarak 7/24 hizmet sunan firmamız Bayraklı ilaçlama ekibi ile il genelinde bulunan tüm ilçe, semt, mahalle ve köylerde oluşan şikâyetlere hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet garantisi sunmaktadır. 

75. yıl mahallesi, Adalet mahallesi, Alpaslan mahallesi, Bayraklı mahallesi, Yamanlar mahallesi, Tepekule mahallesi, Turan mahallesi, Cengizhan mahallesi, Çiçek mahallesi, Çay mahallesi, Soğukkuyu mahallesi, Doğançay mahallesi, Emek mahallesi, Gümüşpala Mahallesi, Manavkuyu mahallesi, Mansuroğlu mahallesi, Onur mahallesi, Osmangazi mahallesi, Postacılar mahallesi ve Orgenaralnafizgürman mahallesi gibi çok sayıda mahalle ve köyde hizmet sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir