Bayındır Böcek İlaçlama

İzmir’in Bayındır ilçesi tam olarak ne zaman kurulduğu bilinmediği gibi çok eski kalıntıları sınırları içerisinde bulunduran oldukça antik bir bölgedir. Çok eski zamanlardan kalan Bayındır Kalesi ile çok sayıda ziyaretçi alan ilçe İzmir’in merkezine ortalama 80 km kadar uzakta bulunmaktadır.
Bayındır tarihi barındıran bir bölge olduğu kadar çok sayıda zeytin yetiştiricileri tarafından tercih edilen bir alandır. Çok sayıda tarım ile uğraşan kişi bu bölgeden elde ettikleri zeytin ve yağlar ile geçimlerini sürdürmektedir. Ancak bu bölgede yaşayan kişilerin ortak rahatsızlıkları gerek tarım ürünlerine gerekse yaşam alanlarına zarar veren haşereler ve böceklerden kurtulmak.
Bayındır böcek ilaçlama ekibi, ortak şikâyetleri olan bu bölgede yaşayan kişilere profesyonel ilaçlama desteği sunan İzmir ilaçlama şirketi bünyesinde bulunan servislerimiz yılın 365 günü ara vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Ev ilaçlama, bina, apartman, okul, hastane, restaurant, yuva, okul ilaçlama, alışveriş merkezi, otel, cafe ilaçlama, bakkal, market, tarla, ağaç ve bahçe ilaçlama hizmetlerini uzman bir ekip ile gerçekleştirmektedir.

Bayındır İlaçlama Şirketi

İzmir ilaçlama şirketi olarak on yılı aşkın süredir sektörde hizmet sunmaktayız. Sektörde Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı çalışan birkaç firmadan biri olan şirketimiz tüm korsan olarak çalışan şirketler ile mücadele etmektedir. İnsan sağlığını korumak ve yaşam alanlarında huzur içinde hayatlarını sürdürebilmek için çalışan Bayındır böcek ilaçlama ekonomik fiyatlar ile çözüm odaklı çalışmaktadır.


Hamam böceği, kalorifer böceği, pire, tahtakurusu, kakalak, tahta kurdu, güve, tatarcık, bitki biti Bayındır ilaçlama ekibinin çağrı merkezine gelen kapalı alanlar için aldığı şikâyetlerin başında yer alan haşerelerdir. Ayrıca açık alanlarda görülen; arı, sivrisinek, karasinek, danaburnu, çiyan, kırkayak, akrep ve fare şikâyetleri bu bölge aşırı derecede fazla görülmektedir. İzmir ilaçlama firması olarak her haşereye ayrı olarak hazırlamış olduğumuz Sağlık Bakanlığı onaylı ve ziraat mühendislerince gerekli testlerden geçirilen ilaçlarımız insana direk maruz kalmaması halinde hiçbir zararı yoktur.


Bayındır ilaçlama servisi bünyesinde bulunan eğimli çağrı merkezi elemanlarımızı arayarak haşereler ve ilaçlama hakkında bilgi alabilirsiniz. Bayındır ilaçlama şirketi hizmet verdiği bölgeler; Merkez, Canlı, Cırpı, Zeytinova, Cumhuriyet mahallesi, Hacı İbrahim mahallesi gibi tüm bölgeye bağlı, semt, mahalle ve köylerde 7/24 böcek ilaçlama hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir